mobilná outdoorová jednotka

We have created a completely new, highly personalized service for you. Mobile Outdoor Unit. These are outdoor activities associated with traveling and spending the night in a motorhome.

ako na to?

Kontaktujte nás a dohodnite si termín, počet dní a druh aktivity a my vám pripravíme itinerár, ktorý budeme následne spoločne upravovať tak, aby dokonale vyhovoval vaším predstavám.

Napríklad takto!

Ráno prídete ku nám a náš sprievodca vás ubytuje v našom obytnom automobile, naučí vás v ňom bývať a poskytne vám všetky potrebné informácie.

Odvezieme sa na romantické parkovisko nad obcou Strelníky. Absolvujeme približne 4 hodinovú, hrebeňovú pešiu túru malebným krajom severného Podpoľania. Po skončení túry sa rozhodneme či ostaneme spať na parkovisku tzv. “na divoko” (ale stále legálne) alebo sa presunieme na noc do kempingu Mlynčok s lodenicou  pri obci Slovenská Ľupča.

Na druhý deň, v spolupráci s lodenicou, absolvujeme splav Hrona na raftoch alebo kanojkách z Predajnej až do kempingu. Je to fuška na celý deň. Opäť prespíme v Mlynčoku alebo sa presunieme do kempingu pri obci Riečka.

Na tretí deň pojazdíme na horských bicykloch po značených cyklotrasách pozdĺž hrebeňa Kremnických hôr a vylezieme si zopár známych via ferrát na Skalke.

Podvečer vás dopravíme kam si budete želať a rozlúčime sa.

V prípade vášho záujmu vám náš profesionálny horský sprievodca s medzinárodným certifikátom UIMLA môže pred večerom, pri ohníku, robiť prednášky podľa vášho výberu. Napr. Navigácia, Prežitie v prírode, Práca s lanom, Lavínová problematika, …

Takto to bude vyzerať na mape

čo za to?

Výsledná cena samozrejme bude závisieť od itineráru, ktorý si spoločne dohodneme. Vieme ale už dnes z čoho sa bude skladať. Ceny sú uvedené vrátane dph.

Za využitie obytného vozidla – 100 €/deň

Za služby sprievodcu – 200 €/deň

Priame náklady, ktoré vzniknú počas výjazdu budú účtované bez prirážky. Nafta podľa najazdených km, pobyt v kempingoch, prenájom raftov či ferratových setov …

zostali nejaké otázky?

Vzhľadom na zachovanie základného komfortu je maximálny počet osôb v skupine 2. Vačšej skupine vieme po dohode poskytnúť individuálne riešenie ušité na mieru.

V prípade záujmu dokážeme zapožičať výstroj. Klasický alebo e-bike, ferratový set, lavínvá výbava, horelezecký úväzok, …

Obytný automobil obsahuje kuchynku, sprchu, toaletu, 2 x manželskú posteľ, posedenie so stolíkom pre 4 osoby.

 

Lepšie raz vidieť ako 100 krát počuť!

Possl Roadcruiser Evolution
Obytný automobil bol zakúpený s využitím finančných prostriedkov z operačného programu IROP

Naše overené cyklotúry

Trasy, ktoré sme zaradili do nášho výberu vyberali bikeri pre bikerov.

63 km
↑ 1.500 m ↓ 1.500 m
On the edge of a vulcano. Maybe you won't see a bear, but you will see it's shit on the path. Epic downhill.

GALÉRIE